Yasal Uyarı

    © BİST Verileri Matriks tarafından 15 dakika gecikmeli sağlanmaktadır.
    Piyasalarda oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup, bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası, Borçlanma Araçları Piyasası, Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası verileri en az 15 dakika gecikmeli verilerdir.

    Veri Sağlayıcı Uyarı Notu Matriks *(Veriler Matriks Bilgi Dağıtım Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanmaktadır)

    Matriks tarafından sağlanan Pay Piyasası, Borçlanma Araçları Piyasası, Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası verileri en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. BIST isim ve logosu Koruma Marka Belgesi altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm belgelerin telif hakları tamamen özel mülkiyet olup, tekrar yayınlanamaz. Borsa tarafından, verinin sekansı, doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri yayınında oluşabilecek aksaklıklar, verinin ulaşmaması, gecikmesi, eksik ulaşması, yanlış olması, veri yayın sistemindeki performansın düşmesi veya kesintili olması gibi hallerde Alıcı, Alt Alıcı ve / veya Kullanıcılarda oluşabilecek herhangi bir zarardan sorumlu değildir.

    Bu sitede yer alan şirketler hakkındaki geleceğe yönelik mali analiz ve hesaplamalarda kullanılan rakamlar sadece bunların yapılma zamanındaki öngörü ve beklentileri gösteren tahmini rakamlar olup bu tahminlerin gerçekleşmesinin hiçbir garantisi yoktur. Birçok faktör, geleceğe yönelik bu tahminlerin tutmamasına ve dolayısıyla bu tahminlere dayanılarak hesaplanan fiyat /kazanç oranları gibi tahminlerin çok farklı gerçekleşmesine yol açabilecektir. Yatırımcıların söz konusu tahminlerin gerçekleşmeme belirsizlik ve riskinin mevcut olduğunu bilerek hareket etmeleri gerekmektedir. Şirketimizin bu tahminlerin beklenenden daha iyi veya daha kötü çıkmayacağı hususunda hiçbir garantisi olamayacağı gibi bu sebeple her hangi bir sorumluluğu da bulunmamaktadır.