YENİ ÜYELİK

  E-posta ile Üye Ol
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  Sms doğrulama kodu gönderilecektir. Lütfen gerçek bir cep telefonu numarası girdiğinize emin olunuz.
  (*) ile belirtilmiş alanların doldurulması zorunludur.

  Borsadirekt.com'da neler var izleyin.

  Borsadirekt sitesinde neler yaparsınız?

  • Canlı Piyasa, Canlı Borsa İzleme: Anlık fiyatlarla hisse senedi, türev ve serbest piyasayı izleyebilir, kendinize özel takip ettiklerim sayfası oluşturabilirsiniz. Hisse senedinde endekslere göre, türev piyasalarda dayanak varlık, vadeye göre filtreleme yapabilirsiniz.
  • Döviz ve Altın Hesap Makineleri: Serbest piyasa, Kapalıçarşı fiyatlarını izler, altın ve döviz çevirici ile hesaplamalarınızı yapabilirsiniz.
  • Hisse Senedi Analizleri: Endeksleri inceler, şirketlerin fiyat bilgileri ile beraber mali tablolarını ve haberlerini takip eder, teknik analiz yapar, hisse fiyatlarını karşılaştırırsınız.
  • Hisse Filtreleme ve Temettü: Piyasa değeri, F/K, F/DD, geçmiş temettü getirisi ve yıllık fiyat değişimi kriterlerine göre piyasa ortalamaları ile karşılaştırarak hisse senedi belirler, temettü gelir oranı beklentisi yüksek hisse senetlerini ayrı bir tabloda izleyebilirsiniz.
  • Portföyüm: Portföyüm ile Hisse, Yatırım Fonu, Tahvil/Bono, Vadeli Mevduat yatırım ürünlerinizi ekleyerek tüm kurumlardaki portföyünüzü kolayca takip edebilirsiniz. Tüm bankalardaki mevduat dönüş tarihlerinizi ekleyerek takip edebilirsiniz. Ya da isterseniz sanal bir portföy oluşturup yatırım öngörülerinizi test edebilirsiniz.
  • Vadeli İşlemler: Vadeli ve opsiyon piyasa verilerini görebilir, teknik analiz yapabilirsiniz.
  • Tahvil Bono: Piyasada işlem gören tüm bono/tahvil verilerini inceler, ihraç edilen tahvil ve bonoların ihraç tarihindeki bilgilerine ulaşabilirsiniz. Vade ve ihraççıya göre tahvil bonoları filtreler, mevduat eşdeğerlerini görebilirsiniz.
  • Fonlar: Tüm fonları türüne, portföy yöneticisine, büyüklüğüne göre sıralayarak performanslarını karşılaştırır, detaylı fon bültenine ulaşırsınız.