Döviz Çevirici

    26.1.2020 00:00:00
    Aşağıdaki tabloda çevirmek istediğiniz döviz tutarını ilgili döviz cinsinin yanındaki kutuya yazarsanız çapraz döviz değerleri diğer kutularda hesaplanacaktır.
    Türk Lirası
    Amerikan Doları (USD)5,9415,943
    EURO (EURO)6,5496,556
    İngiliz Sterlini (GBP)7,7697,771
    Kanada Doları (CAD)4,5214,522
    Danimarka Kronu (DKK)0,8770,877
    İsveç Kronu (SEK)0,6210,621
    İsviçre Frangı (CHF)6,1186,119
    Norveç Kronu (NOK)0,6570,657
    100 Japon Yeni (JPY)0,0540,054
    Avustralya Doları (AUD)4,0534,054
    Rus Rublesi (RUB)0,0960,096
    Güney Afrika Randı (ZAR)0,4130,413
    Tayland Bahtı (THB)0,1950,194
    Suriye Lirası (SYP)0,0120,012
    Singapur Doları (SGD)4,3974,398
    S. Arabistan Riyali (SAR)1,5861,582
    Romanya Leyi (RON)1,3721,369
    Polonya Zlotisi (PLN)1,5391,539
    Meksika Pesosu (MXN)0,3160,316
    Libya Dinarı (LYD)4,3054,185
    Kuveyt Dinarı (KWD)19,58819,530
    İran Riyali (IRR)0,0000,000
    Irak Dinarı (IQD)0,0050,005
    Hindistan Rupisi (INR)0,0830,083
    İsrail Şekeli (ILS)1,7201,719
    Endonezya Rupiahi (IDR)0,0000,000
    Macar Forinti (HUF)0,0190,019
    Hong Kong Doları (HKD)0,7640,765
    Mısır Lirası (EGP)0,3770,375
    Kolombiya Pesosu (COP)0,0020,002
    Çin Yuanı (CNY)0,8570,857
    Şili Pesosu (CLP)0,0080,008
    Brezilya Reali (BRL)1,4201,421
    Bahreyn Dinarı (BHD)15,74215,739
    Bulgar Levası (BGN)3,3693,332
    Arjantin Pesosu (ARS)0,0990,099
    Arnavutluk Leki (ALL)0,0540,054
    B.A.E. Dirhemi (AED)1,6181,618
    Yeni Zelanda Doları (NZD)3,9253,928