Döviz Çevirici

    13.11.2019 00:54:41
    Aşağıdaki tabloda çevirmek istediğiniz döviz tutarını ilgili döviz cinsinin yanındaki kutuya yazarsanız çapraz döviz değerleri diğer kutularda hesaplanacaktır.
    Türk Lirası
    Amerikan Doları (USD)5,7735,780
    EURO (EURO)6,3586,363
    İngiliz Sterlini (GBP)7,4147,423
    Kanada Doları (CAD)4,3604,366
    Danimarka Kronu (DKK)0,8500,851
    İsveç Kronu (SEK)0,5940,595
    İsviçre Frangı (CHF)5,8135,820
    Norveç Kronu (NOK)0,6300,631
    100 Japon Yeni (JPY)0,0530,053
    Avustralya Doları (AUD)3,9493,953
    Rus Rublesi (RUB)0,0900,090
    Güney Afrika Randı (ZAR)0,3860,386
    Tayland Bahtı (THB)0,1900,190
    Suriye Lirası (SYP)0,0110,011
    Singapur Doları (SGD)4,2394,242
    S. Arabistan Riyali (SAR)1,5411,540
    Romanya Leyi (RON)1,3361,334
    Polonya Zlotisi (PLN)1,4841,486
    Meksika Pesosu (MXN)0,2990,299
    Libya Dinarı (LYD)4,1234,071
    Kuveyt Dinarı (KWD)19,03919,002
    İran Riyali (IRR)0,0000,000
    Irak Dinarı (IQD)0,0050,005
    Hindistan Rupisi (INR)0,0800,081
    İsrail Şekeli (ILS)1,6481,649
    Endonezya Rupiahi (IDR)0,0000,000
    Macar Forinti (HUF)0,0190,019
    Hong Kong Doları (HKD)0,7370,738
    Mısır Lirası (EGP)0,3580,358
    Kolombiya Pesosu (COP)0,0020,002
    Çin Yuanı (CNY)0,8240,825
    Şili Pesosu (CLP)0,0070,007
    Brezilya Reali (BRL)1,3861,386
    Bahreyn Dinarı (BHD)15,29615,308
    Bulgar Levası (BGN)3,2683,235
    Arjantin Pesosu (ARS)0,0970,097
    Arnavutluk Leki (ALL)0,0520,052
    B.A.E. Dirhemi (AED)1,5721,574
    Yeni Zelanda Doları (NZD)3,6533,659