Döviz Çevirici

    25.9.2020 10:37:53
    Aşağıdaki tabloda çevirmek istediğiniz döviz tutarını ilgili döviz cinsinin yanındaki kutuya yazarsanız çapraz döviz değerleri diğer kutularda hesaplanacaktır.
    Türk Lirası
    Amerikan Doları (USD)7,5097,519
    EURO (EURO)8,7778,787
    İngiliz Sterlini (GBP)9,6009,612
    Kanada Doları (CAD)5,6255,633
    Danimarka Kronu (DKK)1,1781,179
    İsveç Kronu (SEK)0,8260,827
    İsviçre Frangı (CHF)8,1128,122
    Norveç Kronu (NOK)0,7900,791
    100 Japon Yeni (JPY)0,0710,071
    Avustralya Doları (AUD)5,3165,323
    Rus Rublesi (RUB)0,0980,098
    Güney Afrika Randı (ZAR)0,4460,447
    Tayland Bahtı (THB)0,2380,238
    Suriye Lirası (SYP)0,0150,015
    Singapur Doları (SGD)5,4665,473
    S. Arabistan Riyali (SAR)2,0042,002
    Romanya Leyi (RON)1,8001,799
    Polonya Zlotisi (PLN)1,9301,931
    Meksika Pesosu (MXN)0,3410,341
    Libya Dinarı (LYD)5,5625,409
    Kuveyt Dinarı (KWD)24,51124,528
    İran Riyali (IRR)0,0000,000
    Irak Dinarı (IQD)0,0060,006
    Hindistan Rupisi (INR)0,1020,102
    İsrail Şekeli (ILS)2,1672,168
    Endonezya Rupiahi (IDR)0,0010,001
    Macar Forinti (HUF)0,0240,024
    Hong Kong Doları (HKD)0,9690,970
    Mısır Lirası (EGP)0,4760,476
    Kolombiya Pesosu (COP)0,0020,002
    Çin Yuanı (CNY)1,1021,103
    Şili Pesosu (CLP)0,0100,010
    Brezilya Reali (BRL)1,3631,364
    Bahreyn Dinarı (BHD)20,05019,806
    Bulgar Levası (BGN)4,4994,461
    Arjantin Pesosu (ARS)0,0990,099
    Arnavutluk Leki (ALL)0,0720,069
    B.A.E. Dirhemi (AED)2,0442,047
    Yeni Zelanda Doları (NZD)4,9414,948