Döviz Çevirici

    8.4.2020 21:48:41
    Aşağıdaki tabloda çevirmek istediğiniz döviz tutarını ilgili döviz cinsinin yanındaki kutuya yazarsanız çapraz döviz değerleri diğer kutularda hesaplanacaktır.
    Türk Lirası
    Amerikan Doları (USD)6,7756,777
    EURO (EURO)7,3747,386
    İngiliz Sterlini (GBP)8,4068,407
    Kanada Doları (CAD)4,8254,827
    Danimarka Kronu (DKK)0,9870,987
    İsveç Kronu (SEK)0,6750,675
    İsviçre Frangı (CHF)6,9806,982
    Norveç Kronu (NOK)0,6610,661
    100 Japon Yeni (JPY)0,0620,062
    Avustralya Doları (AUD)4,2274,228
    Rus Rublesi (RUB)0,0900,090
    Güney Afrika Randı (ZAR)0,3720,372
    Tayland Bahtı (THB)0,2070,207
    Suriye Lirası (SYP)0,0130,013
    Singapur Doları (SGD)4,7544,754
    S. Arabistan Riyali (SAR)1,8041,800
    Romanya Leyi (RON)1,5261,523
    Polonya Zlotisi (PLN)1,6261,626
    Meksika Pesosu (MXN)0,2830,283
    Libya Dinarı (LYD)4,8404,674
    Kuveyt Dinarı (KWD)21,76821,726
    İran Riyali (IRR)0,0000,000
    Irak Dinarı (IQD)0,0060,006
    Hindistan Rupisi (INR)0,0890,089
    İsrail Şekeli (ILS)1,8881,886
    Endonezya Rupiahi (IDR)0,0000,000
    Macar Forinti (HUF)0,0210,021
    Hong Kong Doları (HKD)0,8740,874
    Mısır Lirası (EGP)0,4310,430
    Kolombiya Pesosu (COP)0,0020,002
    Çin Yuanı (CNY)0,9590,959
    Şili Pesosu (CLP)0,0080,008
    Brezilya Reali (BRL)1,3161,315
    Bahreyn Dinarı (BHD)17,95317,948
    Bulgar Levası (BGN)3,7853,745
    Arjantin Pesosu (ARS)0,1040,104
    Arnavutluk Leki (ALL)0,0590,058
    B.A.E. Dirhemi (AED)1,8451,845
    Yeni Zelanda Doları (NZD)4,0834,084