Döviz Çevirici

    9.7.2020 18:21:16
    Aşağıdaki tabloda çevirmek istediğiniz döviz tutarını ilgili döviz cinsinin yanındaki kutuya yazarsanız çapraz döviz değerleri diğer kutularda hesaplanacaktır.
    Türk Lirası
    Amerikan Doları (USD)6,8636,866
    EURO (EURO)7,7597,762
    İngiliz Sterlini (GBP)8,6538,656
    Kanada Doları (CAD)5,0545,056
    Danimarka Kronu (DKK)1,0411,041
    İsveç Kronu (SEK)0,7440,744
    İsviçre Frangı (CHF)7,3027,304
    Norveç Kronu (NOK)0,7260,726
    100 Japon Yeni (JPY)0,0640,064
    Avustralya Doları (AUD)4,7744,776
    Rus Rublesi (RUB)0,0970,097
    Güney Afrika Randı (ZAR)0,4060,406
    Tayland Bahtı (THB)0,2200,220
    Suriye Lirası (SYP)0,0130,013
    Singapur Doları (SGD)4,9264,928
    S. Arabistan Riyali (SAR)1,8321,828
    Romanya Leyi (RON)1,6041,600
    Polonya Zlotisi (PLN)1,7341,734
    Meksika Pesosu (MXN)0,3020,302
    Libya Dinarı (LYD)4,9734,835
    Kuveyt Dinarı (KWD)22,31822,306
    İran Riyali (IRR)0,0000,000
    Irak Dinarı (IQD)0,0060,006
    Hindistan Rupisi (INR)0,0910,091
    İsrail Şekeli (ILS)1,9911,989
    Endonezya Rupiahi (IDR)0,0000,000
    Macar Forinti (HUF)0,0220,022
    Hong Kong Doları (HKD)0,8860,886
    Mısır Lirası (EGP)0,4290,428
    Kolombiya Pesosu (COP)0,0020,002
    Çin Yuanı (CNY)0,9810,981
    Şili Pesosu (CLP)0,0090,009
    Brezilya Reali (BRL)1,2871,287
    Bahreyn Dinarı (BHD)18,33018,081
    Bulgar Levası (BGN)3,9763,947
    Arjantin Pesosu (ARS)0,0970,097
    Arnavutluk Leki (ALL)0,0630,062
    B.A.E. Dirhemi (AED)1,8691,869
    Yeni Zelanda Doları (NZD)4,5004,502