Verilerin tamamını görebilmek için lütfen önce Üye veya Müşteri Girişi yapınız.

    HİSSE SENEDİTEMETTÜ TARİHİTEMETTÜ NAKİT ÖDEME TARİHİ1 TL NOMİNAL DEĞERLİ PAYA BRÜT TEMETTÜ (TL)1 TL NOMİNAL DEĞERLİ PAYA NET TEMETTÜ (TL)
    AEFES14.7.2020+2 İŞ GÜNÜ1.77401.5079
    ALCAR22.7.2020+2 İŞ GÜNÜ0.37900.3222
    ADEL1.10.2020+2 İŞ GÜNÜ0.63500.5398
    ALARK23.10.2020+2 İŞ GÜNÜ0.07900.0672
    AKMGY31.12.2020+2 İŞ GÜNÜ0.47000.4700

    * 2015 temettü gelir oranı beklentisi, son 3 yılın nakit temettü gelir oranı ve en son açıklanan karı baz alınarak tahmini olarak hesaplanmıştır.

    * Temettü oran beklentisi, şirketin son 3 yılda ödediği temettü ve kar ile piyasa değeri dikkate alınarak hesaplanmaktadır.

    Menkul KoduBedelli OranıBedelliBedelli FiyatıSermaye
    ATLAS100.0030,000,000.001.0030,000,000.00
    AVGYO100.0072,000,000.001.0072,000,000.00
    BERA100.00341,600,000.001.00341,600,000.00
    DIRIT100.0010,650,000.001.0010,650,000.00
    DZGYO200.00100,000,000.001.0050,000,000.00
    EGCYH1,900.0038,000,000.001.0040,000,000.00
    ETILR223.8227,647,630.001.0012,352,370.00
    IHYAY125.00250,000,000.001.00200,000,000.00
    INFO195.8666,200,000.000.0033,800,000.00
    KENT659.21191,022,339.001.0028,977,661.00
    KPHOL400.0017,000,000.001.004,250,000.00
    KUYAS83.7045,562,403.681.0054,437,596.32
    MEGAP100.0013,221,450.251.0013,221,450.25
    PEGYO58.3335,000,000.001.0089,100,000.00
    PENGD214.75119,400,000.001.0055,600,000.00
    RALYH200.0042,000,000.001.0021,000,000.00
    SELGD100.0011,000,000.001.0011,000,000.00
    TACTR100.007,080,000.001.007,080,000.00
    TSGYO66.67200,000,000.001.00300,000,000.00
    Menkul KoduBedelsiz SermayeBedelsiz Sermaye OranıBedelsiz İç KaynaktanBedelsiz İç Kaynaktan OranıSermaye
    ASELS1,140,000,000.00100.000.000.001,140,000,000.00
    BLCYT22,500,000.0050.000.000.0045,000,000.00
    FRIGO5,100,000.0085.000.000.006,000,000.00
    GRNYO2,500,000.007.140.000.0035,000,000.00
    HDFGS6,000,000.009.380.000.0064,000,000.00
    HLGYO42,000,000.004.530.000.00928,000,000.00
    PETKM422,400,000.0020.000.000.002,112,000,000.00
    SEYKM5,400,000.0033.750.000.0016,000,000.00
    VAKFN25,000,000.0014.290.000.00175,000,000.00
    Sermaye ve Temettü Hesap Makinesi
    Hisse Miktarı (Adet)
    Bedelsiz Oranı (%)
    Bedelli Oranı (%)
    Nakit Temettü Miktarı
    Rüçhan Hakkı Kullanım Fiyatı (TL)
    Ağırlıklı Ortalama Fiyatı (TL)

     * Ondalık ayraç olarak "nokta" giriniz. Örnek : 5.7

     * Oran (%) alanlarına yüzde değer giriniz. Örnek : 9.6

    Sonuç

    Bedelsiz Karşılığı Hisse (Adet) :
    Bedelli Karşılığı Hisse (Adet) :
    Sermaye Artırımından Gelen Hisse (Adet) :
    Sermaye Artırımından Sonra Toplam Hisse (Adet) :
    Temettü Miktarı (TL) :
    Bedelli İçin Ödenen Tutar (TL) :
    Net Tutar (TL) :
    Baz Fiyat :