Verilerin tamamını görebilmek için lütfen önce Üye veya Müşteri Girişi yapınız.

    HİSSE SENEDİTEMETTÜ TARİHİTEMETTÜ NAKİT ÖDEME TARİHİ1 TL NOMİNAL DEĞERLİ PAYA BRÜT TEMETTÜ (TL)1 TL NOMİNAL DEĞERLİ PAYA NET TEMETTÜ (TL)
    ATLAS7.12.2020+2 İŞ GÜNÜ0.03430.0343
    MTRYO10.12.2020+2 İŞ GÜNÜ0.06360.0636
    ASELS18.12.2020+2 İŞ GÜNÜ0.04900.0416
    CLEBI4.1.2021+2 İŞ GÜNÜ2.37502.0188
    BFREN5.1.2021+2 İŞ GÜNÜ6.09645.1819

    * 2015 temettü gelir oranı beklentisi, son 3 yılın nakit temettü gelir oranı ve en son açıklanan karı baz alınarak tahmini olarak hesaplanmıştır.

    * Temettü oran beklentisi, şirketin son 3 yılda ödediği temettü ve kar ile piyasa değeri dikkate alınarak hesaplanmaktadır.

    Menkul KoduBedelli OranıBedelliBedelli FiyatıSermaye
    AKYHO200.0082,730,000.001.0041,365,000.00
    ARTI400.0040,000,000.001.0010,000,000.00
    ATLAS65.0030,000,000.001.0060,000,000.00
    AVOD100.0090,000,000.001.0090,000,000.00
    BALAT100.0012,165,862.001.0012,165,862.00
    BNTAS25.0016,125,000.001.5064,500,000.00
    BUCIM177.7874,184,192.001.00180,000,000.00
    DAGHL640.7469,200,000.001.0010,800,000.00
    DAGI246.42106,700,000.001.0043,300,000.00
    DGKLB30.0880,930,233.001.00269,069,767.00
    FLAP200.0062,500,000.001.0031,250,000.00
    FORMT294.74224,000,000.001.0076,000,000.00
    GLRYH300.0090,000,000.001.0030,000,000.00
    HDFGS200.00140,000,000.001.0070,000,000.00
    IZMDC300.001,125,000,000.001.00375,000,000.00
    KLNMA88.24750,000,000.001.00850,000,000.00
    MERKO1,000.0060,000,000.001.0058,967,161.00
    MRGYO200.00220,000,000.001.00110,000,000.00
    MTRYO150.0021,000,000.001.0042,000,000.00
    OSTIM75.0057,173,250.001.0076,231,000.00
    PEGYO300.00180,000,000.001.0089,100,000.00
    PRZMA100.0024,000,000.001.0024,000,000.00
    RYSAS109.47130,650,000.001.00119,350,000.00
    TACTR100.007,080,000.001.007,080,000.00
    Menkul KoduBedelsiz SermayeBedelsiz Sermaye OranıBedelsiz İç KaynaktanBedelsiz İç Kaynaktan OranıSermaye
    SEYKM6,000,000.0037.500.000.0016,000,000.00
    Sermaye ve Temettü Hesap Makinesi
    Hisse Miktarı (Adet)
    Bedelsiz Oranı (%)
    Bedelli Oranı (%)
    Nakit Temettü Miktarı
    Rüçhan Hakkı Kullanım Fiyatı (TL)
    Ağırlıklı Ortalama Fiyatı (TL)

     * Ondalık ayraç olarak "nokta" giriniz. Örnek : 5.7

     * Oran (%) alanlarına yüzde değer giriniz. Örnek : 9.6

    Sonuç

    Bedelsiz Karşılığı Hisse (Adet) :
    Bedelli Karşılığı Hisse (Adet) :
    Sermaye Artırımından Gelen Hisse (Adet) :
    Sermaye Artırımından Sonra Toplam Hisse (Adet) :
    Temettü Miktarı (TL) :
    Bedelli İçin Ödenen Tutar (TL) :
    Net Tutar (TL) :
    Baz Fiyat :