Verilerin tamamını görebilmek için lütfen önce Üye veya Müşteri Girişi yapınız.

    HİSSE SENEDİTEMETTÜ TARİHİTEMETTÜ NAKİT ÖDEME TARİHİ1 TL NOMİNAL DEĞERLİ PAYA BRÜT TEMETTÜ (TL)1 TL NOMİNAL DEĞERLİ PAYA NET TEMETTÜ (TL)
    EGGUB24.5.2021+2 İŞ GÜNÜ2.50002.1250
    GOODY24.5.2021+2 İŞ GÜNÜ0.38330.3258
    PRKAB24.5.2021+2 İŞ GÜNÜ0.03680.0313
    SISE31.5.2021+2 İŞ GÜNÜ0.16320.1387
    GENTS31.5.2021+2 İŞ GÜNÜ0.06490.0552

    * 2015 temettü gelir oranı beklentisi, son 3 yılın nakit temettü gelir oranı ve en son açıklanan karı baz alınarak tahmini olarak hesaplanmıştır.

    * Temettü oran beklentisi, şirketin son 3 yılda ödediği temettü ve kar ile piyasa değeri dikkate alınarak hesaplanmaktadır.

    Menkul KoduBedelli OranıBedelliBedelli FiyatıSermaye
    AGYO14.0032,340,000.001.00231,000,000.00
    ATSYH200.0016,000,000.001.008,000,000.00
    AVGYO100.001,116,000,000.001.00111,600,000.00
    BAGFS200.0090,000,000.001.0045,000,000.00
    CASA940.8246,100,000.001.004,900,000.00
    DENGE500.00250,000,000.001.0050,000,000.00
    DERHL170.2747,250,000.002.3527,750,000.00
    DOGUB30.009,000,000.001.0030,000,000.00
    EPLAS900.00180,000,000.001.0020,000,000.00
    ERSU200.0072,000,000.001.0036,000,000.00
    FRIGO1,009.01112,000,000.001.0011,100,000.00
    GLYHO99.45324,111,590.071.50325,888,409.93
    GSDDE187.4697,819,144.361.0052,180,855.64
    IDGYO400.0040,000,000.001.0010,000,000.00
    IEYHO120.75656,404,266.771.00543,595,733.23
    INVEO220.0066,000,000.002.0030,000,000.00
    KRSTL100.0096,000,000.001.0096,000,000.00
    MERIT1,000.0025,500,000.006.002,550,000.00
    METRO100.00300,000,000.001.00300,000,000.00
    METUR200.0036,000,000.001.0018,000,000.00
    MRGYO200.00220,000,000.001.00110,000,000.00
    PEKGY400.001,012,000,000.001.00253,000,000.00
    PINSU111.7050,000,000.001.0044,762,708.45
    RYGYO103.25253,999,999.001.00246,000,001.00
    SAMAT140.0051,240,000.001.0036,600,000.00
    SANEL300.0054,765,999.001.0018,255,333.00
    TGSAS100.0015,000,000.001.0015,000,000.00
    VKGYO100.00322,407,846.830.000.00
    YESIL3,603.70243,250,000.001.006,750,000.00
    ZOREN25.00500,000,000.001.002,000,000,000.00
    Menkul KoduBedelsiz SermayeBedelsiz Sermaye OranıBedelsiz İç KaynaktanBedelsiz İç Kaynaktan OranıSermaye
    BEYAZ9,004,988.409.030.000.0099,687,500.00
    BLCYT13,500,000.0020.000.000.0067,500,000.00
    FADE13,395,000.0019.000.000.0070,500,000.00
    FRIGO16,900,000.00152.250.000.0011,100,000.00
    GEDIK117,000,000.0097.5015,000,000.0012.50120,000,000.00
    GENTS45,000,000.0029.220.000.00154,000,000.00
    HDFGS75,000,000.0035.710.000.00210,000,000.00
    HLGYO50,000,000.005.150.000.00970,000,000.00
    INFO38,100,000.0038.100.000.00100,000,000.00
    JANTS77,145,000.00695.000.000.0011,100,000.00
    KLMSN15,440,952.38100.000.000.0039,600,000.00
    KRVGD52,500,000.0028.000.000.00187,500,000.00
    LKMNH12,000,000.0050.000.000.0024,000,000.00
    LOGO75,000,000.00300.000.000.0025,000,000.00
    MTRKS9,750,000.0050.000.000.0019,500,000.00
    ORGE30,000,000.0060.000.000.0050,000,000.00
    QUAGR120,000,000.00100.000.000.00120,000,000.00
    SEYKM6,000,000.0086.360.000.0022,000,000.00
    VAKFN50,000,000.0025.000.000.00200,000,000.00
    YAPRK1,207,000.0017.005,893,000.0083.007,100,000.00
    Sermaye ve Temettü Hesap Makinesi
    Hisse Miktarı (Adet)
    Bedelsiz Oranı (%)
    Bedelli Oranı (%)
    Nakit Temettü Miktarı
    Rüçhan Hakkı Kullanım Fiyatı (TL)
    Ağırlıklı Ortalama Fiyatı (TL)

     * Ondalık ayraç olarak "nokta" giriniz. Örnek : 5.7

     * Oran (%) alanlarına yüzde değer giriniz. Örnek : 9.6

    Sonuç

    Bedelsiz Karşılığı Hisse (Adet) :
    Bedelli Karşılığı Hisse (Adet) :
    Sermaye Artırımından Gelen Hisse (Adet) :
    Sermaye Artırımından Sonra Toplam Hisse (Adet) :
    Temettü Miktarı (TL) :
    Bedelli İçin Ödenen Tutar (TL) :
    Net Tutar (TL) :
    Baz Fiyat :