Osmanlı Yatırım’da Görüntülü Hesap Aç

    Döviz Çevirici Aracı

    Aşağıdaki tabloda çevirmek istediğiniz döviz tutarını ilgili döviz cinsinin yanındaki kutuya yazarsanız çapraz döviz değerleri diğer kutularda hesaplanacaktır.
    • Türk Lirası
    Amerikan Doları (USD)49,38449,394
    EURO (EURO)55,37555,394
    İngiliz Sterlini (GBP)65,50065,509
    Kanada Doları (CAD)34,76634,771
    Danimarka Kronu (DKK)7,4037,404
    İsveç Kronu (SEK)4,9614,961
    İsviçre Frangı (CHF)59,33459,342
    Norveç Kronu (NOK)5,1965,195
    100 Japon Yeni (JPY)0,3120,312
    Avustralya Doları (AUD)34,52134,525
    Rus Rublesi (RUB)0,5890,589
    Güney Afrika Randı (ZAR)2,9982,997
    Tayland Bahtı (THB)1,4721,472
    Singapur Doları (SGD)38,58638,592
    S. Arabistan Riyali (SAR)13,55412,749
    Romanya Leyi (RON)10,37910,359
    Polonya Zlotisi (PLN)12,66112,661
    Meksika Pesosu (MXN)2,6892,689
    Kuveyt Dinarı (KWD)158,622158,146
    Irak Dinarı (IQD)0,0340,032
    Hindistan Rupisi (INR)0,5200,520
    İsrail Şekeli (ILS)16,03916,024
    Endonezya Rupiahi (IDR)0,0030,003
    Macar Forinti (HUF)0,1520,152
    Hong Kong Doları (HKD)6,2926,294
    Mısır Lirası (EGP)0,9360,935
    Kolombiya Pesosu (COP)0,0150,015
    Çin Yuanı (CNY)7,3807,381
    Şili Pesosu (CLP)0,0500,050
    Brezilya Reali (BRL)9,8269,822
    Bahreyn Dinarı (BHD)134,810126,658
    Bulgar Levası (BGN)29,80829,459
    Arjantin Pesosu (ARS)0,0330,033
    Yeni Zelanda Doları (NZD)27,76527,780