Döviz Çevirici ve Kur Hesaplama

    Aşağıdaki tabloda çevirmek istediğiniz döviz tutarını ilgili döviz cinsinin yanındaki kutuya yazarsanız çapraz döviz değerleri diğer kutularda hesaplanacaktır.
    • Türk Lirası
    Amerikan Doları (USD)32,21332,223
    EURO (EURO)34,86335,211
    İngiliz Sterlini (GBP)40,92240,932
    Kanada Doları (CAD)23,67623,682
    Danimarka Kronu (DKK)4,6954,696
    İsveç Kronu (SEK)3,0093,009
    İsviçre Frangı (CHF)35,41835,425
    Norveç Kronu (NOK)3,0213,020
    100 Japon Yeni (JPY)0,2070,207
    Avustralya Doları (AUD)21,58921,594
    Rus Rublesi (RUB)0,3540,354
    Güney Afrika Randı (ZAR)1,7741,774
    Tayland Bahtı (THB)0,8920,892
    Suriye Lirası (SYP)0,0630,063
    Singapur Doları (SGD)23,94123,947
    S. Arabistan Riyali (SAR)8,5908,590
    Romanya Leyi (RON)7,0507,037
    Polonya Zlotisi (PLN)8,2258,222
    Meksika Pesosu (MXN)1,9411,941
    Libya Dinarı (LYD)24,59023,693
    Kuveyt Dinarı (KWD)105,017104,709
    İran Riyali (IRR)0,0010,001
    Irak Dinarı (IQD)0,0250,025
    Hindistan Rupisi (INR)0,3870,387
    İsrail Şekeli (ILS)8,6978,697
    Endonezya Rupiahi (IDR)0,0020,002
    Macar Forinti (HUF)0,0910,091
    Hong Kong Doları (HKD)4,1294,130
    Mısır Lirası (EGP)0,6870,687
    Kolombiya Pesosu (COP)0,0080,008
    Çin Yuanı (CNY)4,4604,460
    Şili Pesosu (CLP)0,0360,036
    Brezilya Reali (BRL)6,3406,289
    Bahreyn Dinarı (BHD)86,08884,863
    Bulgar Levası (BGN)18,03817,860
    Arjantin Pesosu (ARS)0,0360,036
    Arnavutluk Leki (ALL)0,3500,349
    B.A.E. Dirhemi (AED)8,7718,773
    Yeni Zelanda Doları (NZD)19,73319,745