Döviz Çevirici

    4.12.2020 02:28:14
    Aşağıdaki tabloda çevirmek istediğiniz döviz tutarını ilgili döviz cinsinin yanındaki kutuya yazarsanız çapraz döviz değerleri diğer kutularda hesaplanacaktır.
    Türk Lirası
    Amerikan Doları (USD)7,7817,791
    EURO (EURO)9,4529,473
    İngiliz Sterlini (GBP)10,47110,483
    Kanada Doları (CAD)6,0496,056
    Danimarka Kronu (DKK)1,2701,271
    İsveç Kronu (SEK)0,9240,918
    İsviçre Frangı (CHF)8,7368,747
    Norveç Kronu (NOK)0,8890,886
    100 Japon Yeni (JPY)0,0750,075
    Avustralya Doları (AUD)5,7905,797
    Rus Rublesi (RUB)0,1040,104
    Güney Afrika Randı (ZAR)0,5130,513
    Tayland Bahtı (THB)0,2580,258
    Suriye Lirası (SYP)0,0150,015
    Singapur Doları (SGD)5,8355,838
    S. Arabistan Riyali (SAR)2,0772,075
    Romanya Leyi (RON)1,9421,940
    Polonya Zlotisi (PLN)2,1162,116
    Meksika Pesosu (MXN)0,3910,391
    Libya Dinarı (LYD)5,8505,687
    Kuveyt Dinarı (KWD)25,59525,586
    İran Riyali (IRR)0,0000,000
    Irak Dinarı (IQD)0,0070,007
    Hindistan Rupisi (INR)0,1050,105
    İsrail Şekeli (ILS)2,3832,384
    Endonezya Rupiahi (IDR)0,0010,001
    Macar Forinti (HUF)0,0260,026
    Hong Kong Doları (HKD)1,0041,005
    Mısır Lirası (EGP)0,4970,497
    Kolombiya Pesosu (COP)0,0020,002
    Çin Yuanı (CNY)1,1901,190
    Şili Pesosu (CLP)0,0100,010
    Brezilya Reali (BRL)1,5111,512
    Bahreyn Dinarı (BHD)20,77420,530
    Bulgar Levası (BGN)4,8614,808
    Arjantin Pesosu (ARS)0,0950,096
    Arnavutluk Leki (ALL)0,0770,076
    B.A.E. Dirhemi (AED)2,1182,121
    Yeni Zelanda Doları (NZD)5,5055,514