Döviz Çevirici ve Kur Hesaplama

    20.05.2022 23:59:59
    Aşağıdaki tabloda çevirmek istediğiniz döviz tutarını ilgili döviz cinsinin yanındaki kutuya yazarsanız çapraz döviz değerleri diğer kutularda hesaplanacaktır.
    Türk Lirası
    Amerikan Doları (USD)15,90215,906
    EURO (EURO)16,79716,800
    İngiliz Sterlini (GBP)19,87319,864
    Kanada Doları (CAD)12,38712,386
    Danimarka Kronu (DKK)2,2572,257
    İsveç Kronu (SEK)1,6001,561
    İsviçre Frangı (CHF)16,31616,313
    Norveç Kronu (NOK)1,6331,633
    100 Japon Yeni (JPY)0,1240,124
    Avustralya Doları (AUD)11,29711,087
    Rus Rublesi (RUB)0,2570,256
    Güney Afrika Randı (ZAR)1,0051,003
    Tayland Bahtı (THB)0,4650,458
    Suriye Lirası (SYP)0,0310,031
    Singapur Doları (SGD)11,52811,502
    S. Arabistan Riyali (SAR)4,2444,235
    Romanya Leyi (RON)3,3983,392
    Polonya Zlotisi (PLN)3,6313,626
    Meksika Pesosu (MXN)0,8010,801
    Libya Dinarı (LYD)12,13911,695
    Kuveyt Dinarı (KWD)52,00351,847
    İran Riyali (IRR)0,0000,000
    Irak Dinarı (IQD)0,0110,011
    Hindistan Rupisi (INR)0,2040,204
    İsrail Şekeli (ILS)4,7334,731
    Endonezya Rupiahi (IDR)0,0010,001
    Macar Forinti (HUF)0,0440,044
    Hong Kong Doları (HKD)2,0262,027
    Mısır Lirası (EGP)0,8710,869
    Kolombiya Pesosu (COP)0,0040,004
    Çin Yuanı (CNY)2,3762,376
    Şili Pesosu (CLP)0,0190,019
    Brezilya Reali (BRL)3,2593,258
    Bahreyn Dinarı (BHD)42,50041,875
    Bulgar Levası (BGN)8,6298,535
    Arjantin Pesosu (ARS)0,1340,134
    Arnavutluk Leki (ALL)0,1400,140
    B.A.E. Dirhemi (AED)4,3294,330
    Yeni Zelanda Doları (NZD)10,04310,308