Osmanlı Yatırım’da Görünlülü Hesap Aç

    Döviz Çevirici ve Kur Hesaplama

    Aşağıdaki tabloda çevirmek istediğiniz döviz tutarını ilgili döviz cinsinin yanındaki kutuya yazarsanız çapraz döviz değerleri diğer kutularda hesaplanacaktır.
    • Türk Lirası
    Amerikan Doları (USD)32,86632,871
    EURO (EURO)35,62735,634
    İngiliz Sterlini (GBP)42,42242,426
    Kanada Doları (CAD)23,83823,841
    Danimarka Kronu (DKK)4,7754,775
    İsveç Kronu (SEK)3,0473,047
    İsviçre Frangı (CHF)37,04937,052
    Norveç Kronu (NOK)2,9802,980
    100 Japon Yeni (JPY)0,2130,213
    Avustralya Doları (AUD)21,69821,700
    Rus Rublesi (RUB)0,3790,379
    Güney Afrika Randı (ZAR)1,7951,795
    Tayland Bahtı (THB)0,9100,909
    Singapur Doları (SGD)24,44924,452
    S. Arabistan Riyali (SAR)8,7728,752
    Romanya Leyi (RON)7,1687,168
    Polonya Zlotisi (PLN)8,3098,309
    Meksika Pesosu (MXN)1,8031,803
    Kuveyt Dinarı (KWD)107,669107,334
    Irak Dinarı (IQD)0,0260,025
    Hindistan Rupisi (INR)0,3930,393
    İsrail Şekeli (ILS)9,0649,058
    Endonezya Rupiahi (IDR)0,0020,002
    Macar Forinti (HUF)0,0910,091
    Hong Kong Doları (HKD)4,2094,209
    Mısır Lirası (EGP)0,6800,679
    Kolombiya Pesosu (COP)0,0080,008
    Çin Yuanı (CNY)4,5174,516
    Şili Pesosu (CLP)0,0350,035
    Brezilya Reali (BRL)5,8855,882
    Bahreyn Dinarı (BHD)87,84186,574
    Bulgar Levası (BGN)18,28718,126
    Arjantin Pesosu (ARS)0,0350,035
    Arnavutluk Leki (ALL)0,3630,346
    B.A.E. Dirhemi (AED)8,9488,949
    Yeni Zelanda Doları (NZD)19,51019,518