Aktif Trader

  İndir

  AktifTrader

  Osmanlı Menkul'ün java üzerinden çalışan işlem platformu Aktiftrader, özelleştirilmiş ekranları, gelişmiş emir türleri ve kullanıcı dostu ekranları ve menüleri ile yatırımcılara tek platform ile işlem yapma kolaylığı sunmaktadır. Java tabanlı çalışan Osmanlı Aktiftrader' a Osmanlı Menkul hesap no ve şifreleriniz ile giriş yaparak hisse senedi, vadeli sözleşme opsiyon ve varant fiyatlarını anlık izleyebilirsiniz. Aktiftrader ile portföyünüzü takip ederken aynı zamanda alım satım ve menkul kıymet analizi yapabilirsiniz.

  Aktiftrader ile teknik analiz yapabilir, indikatör ve göstergeleri kullanabilir, formasyon analizi sayfasını kullanabilirsiniz.

  Osmanlı Menkul Aktiftrader için geliştirilmiş özel emir türlerini kullanarak şarta bağlı emir gönderebilirsiniz. Zincir emir ile piyasayı sürekli takip etmeden al sat yapabilirsiniz. Emirlerinize kar al zarar durdur seviyesi belirleyerek düşen piyasadan en az zarar ile çıkabilir yükselen piyasadaki dalgalanmalardan en az zarar ile korunabilirsiniz. Süreli emir ile fiyat marjına takılmadan 30 gün süreli emir verebilir, parçalı emir ile gün içerisinde 20 parçaya kadar emir göndererek menkul kıymetin ağırlıklı ortalama maliyetine yakın maliyet ile hisse alıp satabilirsiniz.

  Osmanlı Aktiftrader ile hem piyasa takibi yapabilir hem de alım satım yapabilirsiniz.