e-şube

  İndir

  EŞube

  Osmanlı Menkul e-şube kanalı ile tüm işlemlerinizi tek ekran üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Osmanlı Menkul hesabınızın açılmasının ardından sizlerle paylaşılan şifre ve parola ile e-şubeye giriş yapabilirsiniz. Osmanlı Menkul güvenliğiniz için ilk girişte şifre değişimi talep etmektedir. E-şube ile hisse, varant ve vadeli işlem ve opsiyon piyasalarındaki tüm işlemlerinizi yapabilir, portföyünüzü e-şube ekranlarından takip edebilirsiniz. Ayrıca detaylı ekstre ile hesabınızdaki tüm hareketleri inceleyebilirsiniz. Osmanlı Menkul 'ün ayrıcalıklı yapısı ile devlet tahvili ve özel sektör tahvillerini satın alabilir ya da portföyünüzdeki kolaylıkla satabilirsiniz.

  Osmanlı Menkul e-şube ekranlarından tüm işlemlerinizi yapmanızı hedeflemektedir. Bu nedenle e-şube üzerinden yatırım yapılabilen tüm fonları görebilirsiniz. Bu fonların hangi kurumlar tarafından yönetildiği ve dönemsel getirileri fon alım satım ekranından görebilir ve bu fonların alım satımını yapabilirsiniz.

  Osmanlı Menkul hesabınızdan halka arzlara başvuruda bulunabilir, FX hesabınıza teminat aktarımı yapabilir ya da FX hesabınızdan para çekebilirsiniz.

  Tüm finansal ürünlerde donanımlı olmayı hedefleyen Osmanlı Menkul e-şubeden EFT yapabilir ve kredi kartı ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Osmanlı Menkul ödül programı ile yatığınız işlemlerden puan kazanabiliriz.