Finans Navigatörü

    Ürünler

    Finansal Piyasalarda özellikleri ile birbirlerinden çok farklılaşmış ve bu nedenle çok çeşitli getirilere sahip finansal ürün bulunmaktadır. Bu ürünler ülkeden ülkeye farklılık gösterdiği gibi farklı pazarlarda işlem gören ve birbirine yakın ürünler de mevcuttur. Hisse senedi, sabit getirili yatırım ürünü, fon , vadeli piyasalar ve FX gibi temel 5 gruba ayrılan bu ürünler kendi içlerinde çok çeşitlenmiş ve bunlardan türetilen milyonlarca ürün ortaya çıkmıştır.

    Bu kadar ürün arasından seçim yapabilmek için bu ürünlerin temel özelliklerini bilmelisiniz. risk algınızı belirledikten sonraki en önemli adım buna uygun ürünü belirlemektir. Bu nedenle finansal ürünlerin özelliklerini ve yatırım amaçlarını öğrenmelisiniz.

    Finans Navigatörümüz ile temel finansal ürünlere ait bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu ürünlerin ne tip getiriler sağladığını, hangi riskleri bu ürünler ile yönetebileceğinizi, hisse yatırımı ile tahvil arasındaki farkları, bunların tamamını içeren fonlara nasıl yatırım yapacağınızı ya da vadeli piyasalarda işlemlerin nasıl yapıldığını bu dökümanları okuyarak öğrenebilirsiniz. Temel finans ürünleri hakkında temel bilgileri geniş bir özet halinde sunan dokümanlarımız ile portföyünüzü oluşturmadan önce finansal bilginizi arttırabilirsiniz.